Portos logo

Je pokladničný systém Portos riešením pre mňa?

Hľadám pokladničný program.

Ak hľadáte moderný pokladničný program so skladovým hospodárstvom a mobilným čašníkom, našli ste ho. Viac informácii o pokladničnom systéme Portos nájdete na oficiálnej stránke produktu, zakúpiť si ho môžete u predajcu.

Oficiálna stránka produktu: www.portos.sk

Predajca a servisné stredisko:www.aservis.org

Predávam pokladničný softvér.

Ak sa chcete stať predajcom pokladničného systému Portos, kontaktujte nás.

Vyvíjam vlastný softvér.

Ak chcete previazať vlastné riešenie s pokladničným systémom Portos, kontaktujte nás.

Čím je pokladničný systém Portos výnimočný?

Moderný.

Najnovšie technológie a klient-server architektúra v kombinácii s jednoduchým používateľským rozhraním robia z pokladničného systému Portos skvelého pomocníka pre predajné miesto.

Robustný.

Ekosystém pokladničného systému Portos zahŕňa klasickú aj dotykovú pokladňu, aplikáciu "mobilný čašník" do smartfónu, skladové hospodárstvo, bohatý systém objednávok a množstvo nastavení, vďaka ktorým je možné Portos používať tak, ako potrebujete.

Rozšíriteľný.

Pokladničný systém Portos dokáže rásť s nárokmi každého vlastníka. Poskytuje plynulé rozšírenie o ďalšie pokladnice, mobilné aplikácie pre čašníkov alebo vaše vlastné integrácie.

Otvorený.

Jediný plne otvorený pokladničný systém na Slovensku. Použite systém Portos ako platformu pre Vaše vlastné riešenie. Vďaka otvorenej API si dokážete sami doplniť integráciu na Vaše vlastné interné riešenia a posunúť Vaše podnikanie na novú úroveň.

Máme radi vývojárov a preto sme otvorili všetky možnosti pokladničného systému Portos vo forme HTTP REST WEB API. Synchronizácia tovarov, vytvorenie objednávok a mnoho iného viete vyriešiť aj z Vašej vlastnej aplikácie.

Tvorme spoločne úžasné veci.

Kontaktujte nás.